confessions

ornek vatandas

1. nesil Yazar - astronot - Yazar -

  1. toplam entry 3477
  2. takipçi 59
  3. puan 62783

ahmet akcan

ornek vatandas
Galatasaray'ın alman teknik direktörü jupp derwall'e Mustafa Denizli ile birlikte yardımcılık görevi yürütüyordu. Köln futbol akademisinden mezun ve sular seller gibi almanca bildiği için gazetecilere verilen demeçlerde ve basın toplantılarında tercümanlık görevi yürütüyordu. Bu yüzden ismi "tercüman Ahmet"e çıktığı için antrenörlük alanında fazla öne çıkamadı.

alman turistler

ornek vatandas
Avrupa'nın hatta dünyanın en fazla seyahat eden ulusu. Zenginliklerinin, bütçe fazlalıklarının, daha da önemlisi çok çalışmalarının mükafatı olarak bol bol geziyorlar. İyi de ediyorlar zira tatile en fazla gittikleri ülkelerden biri de biziz.

paparazzi

ornek vatandas
Kamuoyuna mal olmuş şöhretli kişilerin fotoğrafını çekerler ve isteyip istemediklerini sormazlar, takip ederler ya da teleobjektif ile evlerini, teknelerini dikizlerler. Punduna getirdikleri anda da cart diye deklanşöre basarlar. Tabi artık fotoğraf makineleri cart diye ses çıkarmıyor. Her şey müthiş bir sessizlik içinde gelişiyor.

insan-doğa ilişkisi

ornek vatandas
Tarihte insanın doğaya verdiği zararların sonuçlarına bakıldığında insanın hoyratlığının sadece doğaya zarar vermediği, insana daha çok zarar verdiği, doğa kaybettiğinde aslında insanların daha çok kaybettiğini görürüz. Nefes almadan yaşanamayacağını sadece bir virüs öğretmiyor. Doğanın bizzat kendisi öğretiyor.
0 /

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol