confessions

ornek vatandas

1. nesil yazar - astronot -

  1. toplam entry 2874
  2. takipçi 26
  3. puan 51609

kenan evren

ornek vatandas
1980 - 83 arasında darbe lideri, 1983 - 89 arasında cumhurbaşkanıydı. 1989 yılından vefat ettiği 2015 yılına kadar geçen 26 sene boyunca halkın içinde bir emekli olarak hayatını sürdürdü. Gittiği yerlerde alkışlandı. Sorgulanması için gerekli süre de mevcuttu. Bugün arkasından atıp tutanlar sağ iken suspustular.

corona fakiri öldürür

ornek vatandas
Aşı bulunsa bile tüm dünyada aktif olarak kullanılması için en aşağı 6 ayı bulabileceğini söylüyor uzmanlar. Bu hesabı yaparken soğuk hava deposu ve soğuk hava nakliye zinciri sağlıklı olmayan afrika'yı liste dışı bırakıyorlar.

gelibolu

ornek vatandas
" Mustafa Kemal'in askerleri, umulandan daha zorlu çıktılar. Çanakkale savaşları tam bir fiyaskoyla sonuçlandı ve müttefiklere otuz bini avustralyalı ve yeni zelandalı, toplam yüz kırk beş bin askere mal oldu. Churchill ise yirmi yıl süreyle kızağa çekilerek cezalandırıldı "
le journal Du dimanche gazetesi

küstüm otu

ornek vatandas
Kökeni Latin Amerika olup, dünyanın her köşesinde bulunan, kokulu ve güzel çiçekler açan bir çalı. Bu ismi almasının sebebi dokununca, Hatta azıcık saksını sallayınca küsüp kapanıveren bir bitki olması.
0 /

Neden Bekliyorsun?

Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.

Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.