confessions

sociopath

1. nesil yazar - stajyer

  1. toplam entry 61
  2. takipçi 4
  3. puan 1020

şüphe

sociopath
kurgusal olarak özünde; insanın hoşuna gitmeyeceği ya da duymak/görmek istemediklerini, duymak/görmek istemesi gibi yüksek basınçlı his.

aziz sancar

sociopath
çoğu vasıfsız ve devlet memuru kalıbına sıkışmış binlerce akademik personelin cirit attığı bir ülkeden, bilimin ışığında dünyaya hükmetmeyi misyon bilenlerin ülkesine göçerek içindeki yaratıcı gücü ortaya çıkartabilmiş ve haliyle bilim üretebilmiş büyük insan.

düşünce

sociopath
istemediğimiz halde durup dururken benliğinizdeki tüm iyilik ve kötülüklerin bir anda ortaya çıkabileceği , söylemekten çekineceğiniz yığınla durum.söylediğiniz ise yığının içinden birisi.
oysa insan olabilme özelliği bu yığını kullanabilmekten geçer.

hayatın amacı

sociopath
normalde hiçbir şeydir. ama illa ki ben amaçsız yaşayamam her şeyin bir amacı vardır diyorsanız mutlu olmaktır bence .doğduğu için yaşamak zorunda olan insan, mutluluğu hedefler.

bilmiyorum diyebilmek

sociopath
kendine güveniyor olmanın zuhur bulma hallerinden biridir.bilmeyip biliyormuş gibi davranmayı abartmak ne kadar çirkin duruyorsa , bilmeyip bunu açıkça ifade etmek o kadar kendine güven ispatıdır.

rüzgar

sociopath
sevdiğim bir doğa olayı.ruh halimi farklılaştıran benliğimi bedenin dışına savuran en kolay transa geçme yöntemim. savuran, süpüren, arındıran.

saygı

sociopath
kendini kontrol edebilme yeteneğidir. söz, tavır ve hareketin sonuçlarını bilme durumudur. eğitimle öğrenilir ve tecrübeyle gelişir.
0 /

Neden Bekliyorsun?

Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.

Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.