confessions

sorunluadam

1. nesil Yazar - öğretmen - Yazar -

  1. toplam entry 296
  2. takipçi 2
  3. puan 5177

nadas

sorunluadam
1.tarlayı, zararlı otlardan temizlemek, verimini artırmak amacıyla, sürüp dinlenmeye bırakmak.
2.red ( burak kaya ) adlı rapçinin bir rap parçası.

red - nadas


aileden soğuma sebepleri

sorunluadam
Sanki kendi derdin yokmuş gibi bir de gelip kafanı yormaları, yormaya çalışmaları.
4
aguardiente aguardiente
Yaş kaç arkadaşım ?
sorunluadam sorunluadam
27.. ?
aguardiente aguardiente
Daha gencsin arkadas, cildiracagin gunler gelecek bu ev dolu olsun, kafami gunlerce sisirsinler diye. Milyonlarca derdin yaninda arayacaksin o dertleri. evdekilerin cep telefonunu arayacaksin ya baskasi cikacak yabanci bir ses ya aradiginiz numaraya ulasilamiyor ya da boyle bir numara kullanilmamaktadir. Diyeceksin ki anasini avradini boyle yanlizligin.
sorunluadam sorunluadam
Bak hocam.. Ben hayatım boyunca çok kaybettim, nerdeyse hemen hemen hiç kazancım olmadı. Her kaybımda ailem arkamda durmak yerine tam karşımda oldular ve bu yüzden zaten bozulmuş olan psikolojim komple çöktü. Aile yaşantımı aşırı özele girerek anlatmak istemiyorum ama daha bu yaşta kafa haplarına bağımlı kaldım. İçmezsem bambaşka biri oluyorum. Beni sakinleştirmen için kelepçelemen lazım. Neyse.. Daha detaylı anlatırsam kendi dertlerini unutursun.. Benimkisi basit bir ergen saçmalığı değil. Daha bu yaşta kafamda sıkıntıdan saç kalmadı. Kısacası tavsiyelerinizi kendine sakla, çünkü davulun sesi hiç de ordan duyduğun gibi değil.

boğaziçi direnişi başı ezilmesi gereken bir komplodur

sorunluadam
Boğaziçi üniversitesi meselesini inceledim. Teknik bir olayın atlandığını görüyorum. Bu konuya bir aydınlık getircem. Teknik olarak atlanılan şey; orası bir devlet üniversitesi. Devlet üniversitesinde atamayı devleti kim yönetiyorsa o yapar. Bunun önüne geçemezsiniz. Evet kayyum atanması yanlış da, devlet üniversitesinde hiç öğrenciye sorarlar mı arkadaşım sen ne istiyorsun diye? Bunu bugüne kadar nerede gördünüz ya da hangi devlet kurumunda gördünüz? İşte biz liberaller bu yüzden hiçbir üniversitenin devlette olmamasını tamamının özelleştirilmesini istiyoruz. Sorun geçici değil daima kroniktir. Devletin fazlaca at koşturduğu alanda halkın sözünün bir değeri olmaz.

Ek olarak;
Ya benim kızdığım ne biliyor musunuz? Tamam öğrenciler istemiyorlar protesto ediyorlar da hdp'li teröristlerin ne işi var orda? Onu da geçtim ideolojik bir saçmalık da var ve bu saçmalık komünist yaltakçılar... Siz değil misiniz daha çok devlet diyen? Al sana devlet... bu sosyalist-komünistleri de hiç anlamıyorum hee.. devlet çok yaşa diyorlar asıl ebedi olanın halk olduğunu unutup.. sonra devlet birşey yaptı mı yok öyle yapmasın. Yok yaa.. ne ayranım dökülsün ne de... tövbe tövbe.

" bir işin rezillik derecesinde kötü yapılmasını istiyorsanız o işi devlete yaptırın. Nasıl rezil ettiğini göreceksiniz. "
0 /

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol