confessions

sozlukadami

1. nesil Yazar - stajyer - Yazar -

  1. toplam entry 40
  2. takipçi 0
  3. puan 502

fixerkit

sozlukadami
webmasterlar için başarılı bir web yönetici araçları. Şöyle ki hem sosyal medya'da zamanlama planlamaları yapabilir hem de sıra takip özelliğini kullanabilirsiniz. En önemli özelliklerinden birisi de ücretsiz olarak oldukça uzun süreler kullanabilme özelliği etkili.

zincir

sozlukadami
bir erkeği ilgi odağı yapabilecek veya tamamen bitirecek takıdır. fakat ben kadında gördüğüm zaman da öyle böyle dikkat etmeden geçemem. kadınlara en çok (bkz: altın zincir) modelleri yakışıyor da bence ve çok az model yakışıyor. dedik ya bir kadının en güzel yeri, boynudur. bugun gördüğüm kadının altın zincirini tesadüfen görmenin mutluluğu oldu hediye etmek için sabırsızlanıyorum.

fatimiler

sozlukadami
Alamut kalesi kitabında değinilmektedir. Yanılmakla birlikte babadan oğula geçen imamlık zamanında babanın büyük oğlunu(ismaili) reddedip veliahtı olarak küçük oğlunu(caferi) seçmiştir durum böyle olunca kesim ikiye ayrıldı ismaililer bir süre azınlıkta kalıp gizliden güçlenerek tahtım olan şehri istanbulu almaya geldim edasıyla parlayan yıldızı ile batıdan orta doğuya gelerek gücüne güç katmıştır.

yüzüklerin efendisi

sozlukadami
Bu filmi mükemmele yaklaştıran tüm farklı öğeler hakkında konuşmaya devam edebilirim, ancak derinlerde bunun aksiyon, sakallar ve büyük canavarlarla ilgili olmadığını söyleyerek bitireceğim. Bu filmin benim için en büyük yanı, beni her şeyin mümkün olduğu farklı bir dünyaya aşık olduğum bir zamana geri götürmesiydi.

doğal taş

sozlukadami
doğadaki taşların negatif enerji yayabileceği gibi, mululuk, pozitif özellikleri vereceiğine inanıyorum... her insana etkisinin ise farklı farklı olduğunu da varsaymak gerekir. nihayetinde her şeyde olduğu gibi önemli olan doğal, taşa ulaşabilmek. malesef ki orjinal olduğu öne sürülen sahte taşlar mevcut bir takım araştırmalar sonucu buradan doğal taş siparişimi verdim umrım negatiflerden arınmaya etkisi olacaktır.

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol