confessions

tagrz

1. nesil Yazar - öğretmen - Yazar -

  1. toplam entry 619
  2. takipçi 8
  3. puan 8152

neden yalnızız

tagrz
Yalnız olmaz istemiyorsan ama yalnızsan, muhtemelen tembel olduğun içindir. Sorumluluktan kaçtığından olabilir ya da yalnız olmak istediğinin farkında değilsindir, sadece diğer insanların davranışlarını taklit edip sen de onlar gibi olmaya çalışıyorsundur. İnsanların çoğunun taklit ettiği insanlar da başkalarının taklitleri aslında. O yüzden bir çok şeyin içi boş, çünkü taklit edilenin taklidi, asıl olanın çok uzağında oluyor his olarak. Gözünde canlanan bir film sahnesini yaşamak için kimsenin ömrünü harcamamak gerek. Yaşasan da beklediğin hazzı bulamazsın. Bu konuları düşünmeden biri ile tanışıp bir gün uyandığında yalnız olmadığını farkedersen o ayrı tabi, o zaman ne mutlu sana :)

ben erkeğim egosu

tagrz
Ben akıllıyım diyemeyen, ben haklı olduğuma eminim diyemeyen, ben bu konuda kendimi geliştirdim araştırma yaptım diyemeyen, ben erkeğim üstüne laf söylemeyin kafasında olur genelde. Ailesindekiler “erkek adam karışma”, “evin erkeği bilir”, “erkek ol” gibi telkinlerle erkek olduğu için ekstra bir şey yapmasına gerek yok düşüncesini aklına yerleştirmiştir. O da tembel ve cinsiyetçi olmuştur.

iç güzellik mi dış güzellik mi sorunsalı

tagrz
İç-dış 40 tl olmuş, ben yıkama işletirken 20 tl çok geliyordu insanlara. Konu klişeden uzaklaşsın diye başka konuya girdim ama bu da başka bir klişe. Klişesepcion.
3
Gülenyüz Gülenyüz
Oto kuaför en son 60 dı sanırım :)
tagrz tagrz
Bizde 400'dü :) çok mu almışız :):)
Gülenyüz Gülenyüz
Ortalık karıştı desene :)) sanırım yanlış biliyorum :)

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol