confessions

usivava

2. nesil Yazar - yeni yeni ısınıyor - Yazar -

  1. toplam entry 269
  2. takipçi 17
  3. puan 4510

bir erkeğe en çok yakışan aksesuar

haciserkomiserziver
Kadınlar kadar geniş bir aksesuar yelpazemiz elbette olamaz. Biz erkekler daha az seçeneklere sahibiz, Saat, yüzük, tesbih, gözluk, kravat gibi.

Tüm bunların arasında benim için de ön plana çıkan kol saatidir. Marka, model ya da fiyat çok önemli değil esas olan kolundaki saatin tamamlayıcı olması ve seni yansıtmasıdır.

lgs ve yks sınavlarında bütün müfredatta sorumlu olmaları

gukeru
geçen sene lgs'ye giren 8. sınıf öğrencileri ve yks'ye giren 12. sınıf öğrencileri 2. dönem müfredatından sorumlu tutulmamışlardı. bu sene bu sınıflar tüm müfredattan sorumlular. bu durumda dershaneye giden ve özel ders alan öğrenciler avantajlı duruma geçerken maddi durumu yeterli olmaması, virüs dolayısıyla sağlık durumu el vermemesi gibi çeşitli sebeplerin altında ezilen öğrencilerin bu farkı kapatması için sizce kaç gömlek daha üstün zekası olması yada günde kaç saat daha fazla çalışması gerekiyor?

ukde: (yazar: usivava)

usivava

Gülenyüz
Belli ki hassas kalp taşıyan bir yazarımız. işi zor ama imkansız değil. Güçlü olduğu da çok belli. İyiki var dediğim yazarlardan. Nickinin anlamı da yanlış değilsem"üzülme" demek, hiç üzülmesin umarım. Hoş gelmiş tekrardan bol bol entryler diliyorum...
2
usivava usivava
Teşekkürler
Gülenyüz Gülenyüz
Rica ederim ne demek :)

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol