confessions

Yamaguchigumi

1. nesil yazar - öğretmen

  1. toplam entry 267
  2. takipçi 3
  3. puan 5570

diyetisyen

Yamaguchigumi
Kilo vermek isteyip, kendi başlarına bunu başaramamaları üzerine konunun uzmanlarının desteğini almak üzere başvurdukları kimselerdir. Diyetisyenler aynı zamanda dengeli ve sağlıklı beslenme uzmanlarıdır. İnsanlara kaliteli yaşam sunmaktadırlar.

mezhep

Yamaguchigumi
İslam dininde dört temel mezhep vardır. Hanefi, hanbeli, maliki ve Şafi mezhepleridir. Peygamber efendimiz (s.a.v.)'in ve halifelerin vefatından sonra İrşad sahibi alimlerin kurduğu mezheplerdir.

asgari ücretle 4 bin 375 yumurta alınıyor

Yamaguchigumi
Bu bir saçmalık ve insan onuruyla dalga geçmektir. Bu sözün sahibi olan akp Manisa Milletvekilinin acilen herkesten özür dilemesi gerekmektedir. O zaman şu hesabı da yapmalıdır.
- 2002 senesindeki asgari ücret kaç dolara etmekteydi ve günümüzdeki asgari ücret kaç dolar etmektedir ?
- 2002 senesindeki asgari ücret ile kaç gram 24 ayar altın alınabilmekteydi, günümüzdeki asgari ücretle kaç gram 24 ayar külçe altın alınabilmektedir?
Bunları açıklasın. İnsanlarla dalga geçmeyi bıraksın.

kadir ezildi

Yamaguchigumi
Fox tv kanalında yayınlanan, gündüz kuşağının en çok izlenen ve reytingleri alt-üst ettiği temizlik yapma yarışmasının sunucusu ve yapımcısı, şen-şakrak bir simadır.

fox tv

Yamaguchigumi
Haftaiçi her sabah çalar saat isimli haber programını ismail küçükkaya'nın sunduğu, genel yayın yönetmenliğini fatih portakal isimli televizyonların usta haber programcısının yaptığı ve son zamanların en çok reyting alan televizyon kanalıdır.

yavuz ağıralioğlu

Yamaguchigumi
Rahmetli türk milliyetçisi, ülkücü, büyük birlik partisi'nin kurucusu Muhsin yazıcıoğlu'nun talebelerinden olup, nizam-ı alem ocak başkanlarındandır. Mustafa desteği yüzünden partiden ayrılmış ve iyi parti'den milletvekili olarak meclise girmiştir.

türkiye'de milletvekili olmak

Yamaguchigumi
Milletvekili olmak siyaset işi olarak görülse de, aslında para işidir. Paranız varsa bir partiye gidip kaydolursunuz ve milletvekili aday adaylığı için partinin kazanma şansına göre 5 bin ila 20 bin tl arasında ön kayıt parası yatırırsınız. Sonra aday olursanız sıralama için 20 ila 100 bin tl arasında para yatırırsınız. Ve seçimlerde kazanmak için ortalama 200 bin ila 500 bin tl arasında para harcarsınız. Sonrasında seçilirseniz milletvekili mazbatasını alıp, mecliste yemin edersiniz. İşte tüm bunlar özellikle parayla yapılmaktadır. Seçildikten sonra oy isteyip de yalvardığını insanları unutursunuz. Sadece kendi cebinizi ve yakınlarınızı düşünürsünüz. Devlet imkânlarıyla tüm dünyayı gezersiniz, tasarruf etmek için millete kemer sıktırırsınız. Ancak siz tüm devlet imkânlarını tasarruf etmeden kullanırsınız. Polis, asker, mit, devlet memurluğu personel alımlarında soy ve sicil önemlidir. Ancak milletvekilliğinde bu şartlara bakılmıyor. Böyle bir saçmalık olamaz. Sonra da teröre destek veren soytarılar da meclise girebiliyorlar.

oturarak para kazanmanın yolları

Yamaguchigumi
Kimse oturarak para kazanmaz. Sadece bir meslek hariç, o da milletvekilliği ve siyasettir. Yani milletvekileri oturdukları yerden ekmek elden, su gölden geçindikleri gibi aylık 30 bin tl maaşı da ceplerine indirmektedirler. Bir de ihaleler, yakınlarına iş ve aş derken onlar oturdukları yerden kazanmaktadırlar.

tatil beldelerimiz

Yamaguchigumi
Yaz tatili beldelerimiz; marmaris, bodrum, didim, söke, kuşadası, fethiye, kalkan, kaş, kekova, demre, olimpos, kemer, belek, antalya, patara, ölüdeniz, göcek, hisarönü, çeşme, foça, pamukkale, Bandırma, Erdek, Ayvalık, Edremit, Akçay, güre, mersin, anamur, silifke, Taşucu, Tarsus, iskenderun, bursa, gemlik, kumla, kurşunlu, Mudanya, iznik, amasya, zile, tokat, niksar, Samsun, eskişehir gibi belde ve şehirlerimizdir.
Kış tatili beldelerimiz; bursa uludağ, bolu kartalkaya, kayseri erciyes, Erzurum palandöken, kars gibi belde ve şehiryerimizde.

evli çiftler arasındaki sorunlar

Yamaguchigumi
En büyük sorun iletişim eksikliğidir. Tabi buna bağlı olarak konuşurken ses tonunu ayarlayamamak, kültür farklılığı, tartışmaların ailelere yansıtılması ve ailelerin müdahil olmaları, gelin kaynana kavgaları, gelin görümce kavgaları ve ekonomik sıkıntılardır.
0 /

Neden Bekliyorsun?

Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.

Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.