confessions

zerikov

1. nesil yazar - öğretmen

  1. toplam entry 505
  2. takipçi 6
  3. puan 6705

tarcanlar tuning ekspertiz

zerikov
işini hakkıyla yapan dürüst saygı duyduğum bir firmadır dolandırıcıların kökünü kurutmak için emek vermektedirler sami tarcan abimizi hep şu soruyu sormak istemişimdir günde kaç kez öldürülmekle tehdit ediliyordur merak ediyorum

zamanda yolculuk

zerikov
the dark, intelstellar, the predestination filmlerinin konu almış olduğu bir konudur günümüzde zamanda yolculuk mümkün olduğu söylenir henüz kesinlik gösteren bir net bilgi insanların eline geçmemiştir

amazon kdp

zerikov
yazdığınız e-book yani internet kitaplarını satabilme imkanı sunan türkiyeye açık bir amazon alt sistemidir ödeme alırken banka tercih edilir ve tüm ödemeler dolar ile gerçekleşir nereden bakarsanız bütün ülkelere satış yapabilirsiniz kargo masrafı vs gibi şeyler yok sadece amazonun büyük bir kesintisi vardır bir kere satış tutturdunuzmu tadından yenmeyecek bir platformdur tamamen pasif gelir kaynağıdır.

atatürk hakkında bilinmeyen gerçekler

zerikov
kemalizm din değildir bir görüştür fikirdir dinle alakası bile yoktur atatürkten nefret eden insanların sonunda sırf "izm" eki olduğu için din olarak yansıtmaya çalışıyorlar buyrun kanıtıKanala girdiğinizde atatürke o kadar fazla küfürler ve baltalama yapılıyor ki fakat 29 ekim 2017'den beri kanal bir kez olsun kapatılmadı.

kemalizm'in din olarak yansıtılmasının en temel sebebi vakti zamanında mustafa kemal atatürk ülkeyi kurtardığı dönem cahil yapıdaki insanların dinimizde kıldığımız namaz gibi atatürkün fotoğraflarına secde ettiler bu görüntülerden dolayı kemalizm'i din olarak yansıtmaktalar buyrun bahsi geçen görüntülervideonun 00:45 saniyesinde secde etme olayı gözükmekte
Ekstra olarak kemalizm dindir diyenlerin dayanak noktalarını olan sorular buyrun

"1- okuduğu ilkokulda (şimon zwi mektebi) sadece yahudilerin okuyabildiğini biliyormusunuz..??
2- soyu bellisizdir.. dedesi nenesi amcası dayısı teyzesi veya kuzenleri NEDEN yoktur..??
3- kimliğinde mustafa yazmaz.. kAmal atatürk yazar.. mustafa ismini neden red etmiştir.. kemal yerine NEDEN kAmal yazdırmıştır..??
4- cenazesi NEDEN yahudi masonik nizam töreni yapılmıştır..??
5- anıtkabiri yapan mimar NEDEN yahudidir..??
6- anıtkabir NEDEN mason tapınaklarına benzetilmiştir...??
7- israilde neden büstü bulunur ve büstün altında NE yazar..?? israile anıtın hangi gerekçe ile dikildi..??
8- son meclis konuşmasında kur'anı kerim için NEDEN gökten indiği sanılan kitap demiştir..??
9- peygamber efendimiz için NEDEN arap uşağı diyerek hakaret etmiştir..??
10- ingiltereye NEDEN sizin valiniz olmaya hazırım diye mektup yazmıştır..??
11- NEDEN hilafeti kaldırarak ingilterenin lozanı kabul etmesini sağlamıştır..??
12- pakistandan kurtuluş savaşı için gelen 500.000 liranın 180.000 lirasını savaş için 320.000 lirası ile işbankasını kurarak partisi chp'yi bu bankaya NEDEN ortak etmiştir..??
13- 1923 den 1938 e kadar edinmiş olduğu ve saymakla bitmeyen malvarlığını NASIL kazanmıştır..??
14- trabzon milletvekili şükrü beyi adamı topal osmana NEDEN öldürtmüştür..??
15- istiklal mahkemelerini kurarak 500.000'e yakın insanı NEDEN asmıştır..??
16- çanakkale savaşında bütün askeri şehit düşen 57. alayda bir tek kendisi NASIL yara almadan kurtulmuştur..??
17- NEDEN harf inkilabı yaparak bir milleti cahil bırakmıştır..??
18- 1933 e kadar üniversitelerden temizlenen osmanlı müderrislerin yerine, sadece istanbul üniversitesine NEDEN yahudi 22 profesör ve yahudi 90 asistan yerleştirmiştir..??
19- NEDEN halk aç iken tekel bira fabrikası kurdu ve fuhuşu genelev olarak resmileştirdi..??
20- NEDEN kur'anı kerimi toplattırıp ezanı türkçeleştirdi.. NEDEN camileri satıp ve ahıra çevirdi..??
21- istanbulun fetih sembolü ayasofyayı NEDEN müze haline getirdi..?? NEDEN fener rum patrikhanesini müzeye çevirmedi..??
22- latife hanımdan boşanma sebebi NEDİR..?? ve latife hanımın hatıratları hala NEDEN açıklanamıyor..??
23- vedat uşaklıgil'in hayatındaki yeri NERESİDİR..??
24- annesi zübeyde hanım selanik mahkemelerine başvurarak NE talep etmiştir..??
25- annesinin cenazesine NEDEN katılmamıştır..??
26- tüm devrimleri NEDEN islama aykırı..??
27- milli mücadele kahramanı halit paşayı 9 şubat 1925 de meclis koridorunda NEDEN öldürtmüştür..??
28- 1918 de biten çanakkale savaşından sonra 1953 senesine kadar biz türklerin ziyareti NEDEN yasaklanmıştır..??
29- halk açlıktan kırılırken sadece yahudilerin taktığı şapkayı NEDEN kanun haline getirmiştir ve NEDEN karşı gelenleri asmıştır..??
30- kur'anı kerimin ayetleri için NEDEN safsata demiştir..??
31- sabetay sevi denilen kişiye NEDEN hayranlık beslemiştir..??
32- NEREDE sarhoşken yahudi olduğunu ağzından kaçırmıştır..??
33- 1928 de ''devletin dini islamdır'' ibaresi NEDEN çıkartmıştır..??
34- 1924 de medreseleri kapatırken, NEDEN azınlık okullarına dokunmadı..??
35- filistin cephesinde ingilizlerle NEDEN anlaştı..??
36- bediüzzaman NEDEN atatürke süfyan dedi..??
37- Abdülhamidhanın yahudilere vermediği filistin toprakkarında kurulan israili NE yaptıda atatürk ilk tanıyan müslüman ülke türkiye oldu..??
38- ''olmasaydı olmazdık, vatanı düşmanlardan kurtardı diyorsunuz ya'' peki 1936 senesine kadar istanbul NEDEN ingiliz işgali altında kaldı..??
39- 4.000.000 metrekare toprağımızı, lozanda 780.000 metrekareye düşürülmüştür.. bu ülkeyi lozanda temsil etmeye bizzat NEDEN kendisi gitmemiştir..??
40- güya denize döküp kovduğumuz ve yendiğimiz yunanlılara batı trakya, egedeki adaları verip üstüne savaş tazminatını NEDEN vermiştir..??
41- 5816 sayılı kanunla korunarak NİÇİN gerçeklerin saklanma gereği duyuluyor.. ve 5816 sayılı koruma kanunu NEDEN bir yahudi avukat tarafından hazırlamıstır..??
42- NEDEN mason olmayı tercih etmiştir..?? ve masonluktan NEDEN kovulmuştur..??
43- ittihad ve terakki cemiyetinin kuruluşunda jön türklerle birlikte NEDEN yer almıştır..??
44- cumhuriyet rejimini kurduktan sonra NEDEN hiç dış bir ülke ziyaretine gitmemiştir..??
45- dersim katliamını NEDEN yaptırmıştır.. ve şeyh saidi NE karşılığında affedeceğini teklif etmiştir.
46-Babası Ali Rıza için "bu benim babam değil" demişmidir?
47-Annesi nerelerde çalışmıştır?
-Selanik'in mason merkezi olduğu tarihi bir tespittir.
-Peki bu adamın da Selanikli olması hiç şüphe uyandırmamakta mıdır?
48-Kendi kendisine Atatürk soyadını kime sorarak vermiştir?"

Atatürkü baltalayan zihniyet atatürkün ülkeyi kurtardığı gerçeği ile atatürkü olduğu gibi kabul etmeyen
insanlardır o dönem evet bir cahillik yapılmış ve ona secde etmişler halada oluyor böyleleri ama bu insanlardan dolayı toplumda atatürkü seven ve saygı duyan tüm herkesi sorumlu tutmak tamamen yanlış.

Senin ülkeni kurtaran insan senin ülkeni kurtardı onu neden yargılıyorsun? peki neden sevmiyorsun ve ona yönelik küfür hakaretler ediyorsun? bu ülkede atatürkü sevmeyebilirsiniz normaldir ve saygı duymak zorunda değilsiniz ha duymazsanız şöyle açıklayayım sizin 5 kuruşluk saygınızın karşısında en boktan durumda 7 düşmana kafa tutup ülkeyi kölelik ve sömürülmekten kurtarmış bir insan var duymazsan duyma sana kalmış değil.
4

20 mayıs 2020 800 ürüne ek gümrük vergisi getirilmesi

zerikov
Yapılan çok büyük bir hata ithalat kısıtlanıcak yurt dışı alım kısıtlanacağı için içerdeki üreticide bunu fırsat bilip fiyat arttırmasına gidicek peki sonuç gene olan halka olcak.

Hadi üretici fiyat arttırmasına gitmedi diyelim ithalat azaldıkça kısacası yurt dışıyla olan ticaret oranımızda düşüş yaşandığı taktirde ülkeler arasındaki ticari anlaşmaların sarsılması söz konusu olabilir örnek göstericek olursak

Rusya bir dönem bizden 150 bin ton domates alıyordu bu kota 200 bine arttırıldı bizim onlarla ticaretimizde yani anlayacağınız şekilde belirteyim onlardan ürün almayıp sadece onlara satarsak adamlar belli bir yerden sonra onlarla olan anlaşmalarımızda fiyat düşürmeye gitmezler mi? giderler tabi sonuçta çıkar meselesi.

Ve bununla beraber en çok dolaylı vergi veren ve düz mantıkta gene en çok vergi veren ülkeler içerisinde en baştayız bu bize gene yük olarak geri dönüyor gümrük vergisi bile bir etken.

olaya şu şekilde bakıcak olursanız "ya %5 vergi gelmiş telefona ne kadar etkiler ki koymaz bana" dersiniz hemen bu vergi olayını şu şekilde anlatayım

900 tl lik ürüne %30 vergi gelir 1170 tl olur yani 270 tl zamlanır ama 10 bin tl'lik ürüne %5 vergi gelir 10 bin 500 lira olur yani 500 tl zamlanır

Bu şekilde umarım netleşmiştir kafanızda bu sebepten ötürü en ufak oranda vergi gelmesi bile halk için dezavantaj ürünleri inceledim vergi oranlarına baktım %5 vergiside var %30 vergiside var emin olun.

uzak durulması gereken kız tipleri

zerikov
1.Si Egoistler (Sen kimsin ya diyenler kendilerine sırf götü için 400 500 tane yazan erkek yada onu takip eden erkek takipçileri olur)
2.Si Yedekte tutanlar (Ayırt etmesi zordur kendi sevgilisi ile işi bitince sıra size gelir sizle işini görür ve sıradakine geçer amacı erkekleri kullanmaktır)
3.Sü Marjinal olmaya çalışanlar (Vücudu delik deşiktir cinsel bölgelerinde full piercing vardır vücudunun %75'i dövmelidir, ateisttir saçlarının yanlarını kazıtır yada kısa saç yapar yada farklı farklı çeşit çeşit renge boyar bir saçta 4-5 renk yapar resmen yapmayanıda var)
4.Sü Bira raflarında veya birayla fotoğraf çekenler (Bunu yetenek sanıyorlar tumblr girl pozu vermeye çalışıyorlar türkiyedeyiz amerika değil)
5.Si Feministler, beden anarşistleri (vajina benim istediğim erkeğe istediğim gibi veririm, erkeklerden üstünüz bizim kölemiz köpeklerimiz sizlersiniz vs.)
6.Sı Ateist olan kızlar kendilerini god sanarlar ilk maddemizdeki kızlardan yanı sıra bunlar ayrı bir türdür
7.Si Travestiler (kızlıktan erkeğe geçmiş olanlar yada erkekten kızlığa)
8.Si Parayla beslenenler paraya bakanlar tamamen tipe ve vücuda bakanlar
9.Su Ruh sömürücüleri (Bunlardan kesinlikle uzak durun karaktersizlerdir tamamen size ruhsal manada herşeyi yaparlar psikolojinizi bozucak duruma getirene kadar yaparlar üstüne ilişki bittikten sonra buna devam ederler ve bunlarla kendilerini tatmin ederler eskisi gibi olamazsınız zordur)

sincaplink

zerikov
kendi açmış olduğum telegram kanalı, reklam gibi gözüküyor olabilir bütçem çok düşük olduğu için sözlükle paylaşmak istedim

kanalımda ücretliyken kupon sonucu ücretsiz olan udemy kursları, steam epicgames uplay gibi bütün oyun platformlarındaki ücretsiz oyunların paylaşımını yaptığım kanalım

Buyrun

yorumlarınızı bekliyorum.

internetten para kazanmanın yolları

zerikov
Çeşit çeşit para kazanma yöntemi var en başlıcaları

1-Link kısaltarak para kazanmak
2-Sosyal medyalarda reklam alıp satmak çekilişler yapmak
3-Dropshipping, e-ticaret
4-Yayıncılık, youtube
5-Freelance
6-Website, blog yazarlığı


En başlıca yöntemler bu şekilde internetten para kazanmak ekmeğinizi taştan çıkarma yolu gibidir

sanaldan sevgili yapmak

zerikov
Eğer oturduğunuz bölgeye yakın metrobüsle reel olabilceğiniz bir sevgiliyse denemek gerekir

2 tarafında çok uzak mesafelerde olunca ilişki zordur güven konularından dolayı veya 2 tarafından karakterinden dolayı tüm olasılıklar değişmektedir yapan ve mutlu olan varmı evet ama bazı durumlarda çok kötü şeyler yaşanabilir tüm olasılıkları açıklamak isterimde havamda değilim.
0 /

Neden Bekliyorsun?

Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.

Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.