youtuber

0 /
bitik
çoğu insanın kolay yoldan para kazanma çabasına girdiği şu zamanlarda popüler olan, artık belki meslek diyebileceğimiz video üreticisi.

çok büyük hayallerle başlayıp yeterince kitleye ulaşamayınca pek heves kalmıyor doğrusu. yılmadan devam etmek lazım o zaman belki istenilen yere gelinebilir.
yampiri
Hepsi değil ama para kazanacam diye şaklabanlık yapanlar da var. Sistemin bir türlü meşhur edemediği bir tip var. Dizide oynattı show programı yaptırdı olmadı. Şimdi YouTube a video çekiyor. Baş harfi ali
kucukeniste
İnternet insan hayatında büyük bir yer kaplayan ve artık gündelik işlerin dahi halledilmesinde kullanılan kapsamlı bir platformdur. İnternetin en yaygın kullanım alanlarından biri ise oyunlardır. Oyun severler tarafından sıklıkla tercih edilen oyun platformları günümüzde farklı bir algı yaratmış ve oyun oynarken video çekip Youtube kanalına yükleme işlevi ortaya çıkmıştır. Youtube oyun kanalları geniş kitleler tarafından kullanılmakta ve bu kanallar oyun oynayan kişilerin oyununu izlemekle beraber oyun hakkında bilgi sahibi olmayı da sağlamaktadır. Youtube Türkçe oyun kanalları arasında ön plana çıkan isimlerden biri olan Oziman Video farklı oyun videosu içerikleri ile kullanıcılarına eğlenceli içerikler sunmaktadır. Kanala abone olmak için sizde https://www.youtube.com/channel/UCPrd9rfzKUU4_m5bu03l0ew adresine gelebilirsiniz.
0 /

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol