yüz yüze eğitim

jrriquelme
şimdilerde ütopik gelen eğitim şeklidir. Olması gerekendir ama maalesef virüs yakamızı bırakmıyor. Yüz yüze eğitimin detayları belli oldu.

Bakan Ziya Selçuk, "Okul yönetimleri, uyum programının 21-25 Eylül 2020 haftasında hangi gün olacağına öğretmenlerle birlikte karar verecek. Uyum Programı, okul öncesi eğitim kurumlarında 30'ar dakikalık 5 etkinlik saati olacak şekilde 1 gün, İlkokul 1. sınıflarda ise 30'ar dakikalık 5 ders saati ve aralarda 10'ar dakikalık teneffüsler olacak şekilde 1 gün üzerinden planlanacak" dedi.
enginyuksel1982
ben bu ülkeyi ve insanını tanıyorsam kesinlikle uygulanamayacak olan eğitim programıdır.
2
der giderim der giderim
okullar mart döneminde kapandığında "biz çocukları nereye bırakacağız" isyanları yükseldi.
ben bu ülkeyi tanıyorsam garibim yavrucakları ve ülke halkını tehlikeye atmak adına çoğu insan okullar açılsın diyecektir.
geçtiğimiz günlerde bir haber kanalında röpleri izlerken gördüm, en az 3 kişi "zaten sokağa çıkmalarına izin veriyorum okula da gitsinler ne olacak" dedi.
maske takmayan, corona yok hepsi yalan diyen halkımız "yüz yüze eğitim olmasın" der mi hiç?
kendiler gün adı altında her şeyi yapmak için fırsat kolluyor.
enginyuksel1982 enginyuksel1982
kesinlikle haklısın. çocuk doğurmuş olmak için adeta instagram'a koymak için doğuran bir güruh var bazı ebeveynlerin içinde. yeteri kadar sosyal medyada fotoğrafını paylaşıp okula göndererek başından savuran bir zihniyet hakim. Bu zihniyet corona'nın ta kendisi:)

Neden Bekliyorsun?

Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.

Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.